Другие СМИ пишут: Обыски как препятствование гражданской активности «Правого сектора» (вiдео)

Другие СМИ пишут: Обыски как препятствование гражданской активности «Правого сектора» (вiдео)

НВР "Правий сектор" з представниками обласного осередку завітав до Дніпропетровського головного упра

9 жовтня голова Нікопольського осередку НВР "Правий сектор" з представниками обласного осередку завітав до Дніпропетровського головного управління національної поліції стосовно дискримінації та політичного переслідування членів #Правий_сектор, зокрема: повне ігнорування розслідування справ стосовно корупційних дій держпосадовців та посадових осіб, наркоторговців, ініційованих Правим сектором, підпал будинку голови Дніпропетровського обласного політичного представництва НВР "Правий сектор", обшуки одночасно за 12 адресами в м.Нікополь із застосуванням сили та залякуванням малолітніх дітей членів Нікопольського осередку.

Отже - БАРАННИК ПАВЛО ДМИТРОВИЧ, заступник начальника ГУНП Глуховеря В.А., запевнив нас, що продовж тижня буде організований "круглий стіл" за нашою участю, на якому всі причетні до подій 6 жовтня будуть давати пояснення відповідно до котрих будуть прийняті рішення й дана оцінка діям слідчих.

То ж - "занепокоєні" друзі поки - відпочивайте. питання під контролем, поки що. Дякуємо за допомогу!

Слава Нації!

http://city-nikopol.com.ua/7573-nvr-praviy-sektor-z-predstavnikami-oblasnogo-oseredku-zavtav-do-dnpropetrovskogo-golovnogo-upravlnnya-naconalnoyi-polcyi-video.html

Поліцейські спільно зі співробітниками прокуратури та СБУ затримали групу злочинців, які в Нікопольс

Під час обшуку у зловмисників правоохоронці вилучили цілий арсенал зброї. З п’яти затриманих, лише один раніше був судимим. Четверо мешкали із вбитими в одному селищі та працювали трактористами та різноробочими.
Про це  21 липня під час прес-конференції повідомив т.в.о. начальника Головного управління НП в Дніпропетровській області Олег Грозь.

Вночі 30 травня біля кафе «Родина» у селищі Червоногригорівка було вбито 71-річнного місцевого підприємця та 44-річного охоронця водонапірної вежі, що працював поруч. Зловмисники намагалися вбити і дружину підприємця у власному будинку. Жінка отримала поранення та встигла викликати поліцію і швидку.
В ході оперативно- розшукових дій поліцейські вийшли на слід злочинців.
«Відчувши свою уявну невловимість, бандити вирішують ще раз поживитися за чужий рахунок. Знаючи, що потерпіла жінка досі в лікарні, вони здійснюють крадіжку побутової техніки з оселі вбитого підприємця. Ключі від будинку вони забрали в момент вбивства чоловіка. Та скористатися викраденим їм вже не довелося»,- розповів Олег Грозь.
Розуміючи, що злочинці озброєні та ведуть себе зухвало, до їх затримання залучають спецпризнаценців КОРДу. Операція проходить блискавично.19 липня всі п’ятеро були затримані. Супротив ніхто із них не встиг вчинити, а одного із зловмисників, що працював трактористом, правоохоронці забирають прямо з трактора.
При проведенні санкціонованого обшуку поліцейські вилучили у затриманих речі, які були викрадені із будинку заявниці. Як з’ясували поліцейські, до будинку вони зайшли, скориставшись ключами, які забрали у вбитого ними чоловіка. Грошей та дорогоцінностей в оселі не виявили. Тож забрали побутову техніку, яку можна було б продати.
«Четверо із затриманих є мешканцями Червоногригорівки. Вони добре знали своїх жертв. Один чоловік, - мешканець Нікополя. Що ж до віку затриманих, то це молоді люди 1985,1986,1991,1993 та 1994 років народження. Уже встановлено, що незадовго до вбивства вони скоїли розбійний напад на одне приватне підприємство. На щастя, там обійшлося без людських жертв. Із сейфу злодії тоді забрали 20 тисяч гривень. Слідчі з’ясували, що вбивство підприємця за 5 тисяч доларів замовив одному із затриманих місцевий підприємець. Вподальшому злочинці діяли на свій розсуд,» - повідомив Олег Грозь.
При обшуку по місцю мешкання та роботи одного із затриманих було вилучено: ручну гранату, схожу на РГ-42, гранату РГД-5 та запал УЗРГ , пістолет ПМ з глушником, карабін «Сайга», магазин, мисливський ніж з дерев’яним руків’ям та велику кількість патронів різного калібру(26 патронів калібром 9 мм, 110 патронів калібром 7,62 мм, 108 патронів калібром 7,62 мм, 80 патронів до мисливської рушниці та 19 патронів калібром 5,45 мм).

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою даний факт внесено до ЄРДР за п.1, 6, 12 ч.2 ст. 115 КК України. (умисне вбивство двох та більше осіб, з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб). ч.2 ст15 п.6 ч.2 ст.115(замах на вбивство ) ч.4 ст.187 КК Та ч.3 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом).Злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 років до довічного.

Особи затримані в порядку ст.208 КПК України, їм вручено письмове повідомлення про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
http://city-nikopol.com.ua/7375-polceysk-splno-z-spvrobtnikami-prokuraturi-ta-sbu-zatrimali-grupu-zlochincv-yak-v-nkopolskomu-rayon-z-korisnih-motivv-skoyili-podvyne-vbivstvo-ta-poranili-zhnku-vdeofoto.html

В Украине / Зона АТО, Никопольчане в "Правом Секторе": Юбилей, полигон, песни и откровенный разговор

В Украине / Зона АТО, Никопольчане в "Правом Секторе": Юбилей, полигон, песни и откровенный разговор (видео)

Хвостатые и четвероногие, Никопольчане / Всегда считала, что собачник по своей природе не может быть

Сегодня не о "любящих" хозяевах, у которых сука рожает в каждую течку, пока не сдохнет, а щенков её топят или на улицу выбрасывают. И не о тех, кто садит свою собаку на короткую цепь на солнцепёке без воды и требует, чтобы лаяла на чужих.
Сегодня - о тех, для кого жизнь бездомной собаки ничтожна. Ведь кому она нужна? Хозяев нет, отвечать не перед кем. Почему бы ее не использовать как притравку для своего суперпородного пса? Ведь надо же собаке свою агрессию на ком-то вымещать или готовиться к собачьим боям. (Да,да, есть у нас и такая "любовь" к своей собаке 😈) Для таких извращенцев смотреть на страдания чужой собаки в !
Не первый случай в городе, когда бездомная собака была порвана псом. Несколько дней в назад такое было на 8 квартале. В результате одна стерилизованная в приюте собака пропала, другая обошлась несколькими укусами. Сегодня в районе стадиона им. Куценко мы забрали молодую собаку Лизу в тяжёлом состоянии. Её лапа - просто жесть! Слабонервным фото лучше не смотреть. Это не стычки бездомных собак! Они так не дерутся. Это результат травли на Лизу большого пса!!!
Очень прошу всех, кто сталкивался с такими случаями, а также видел как травят бездомных животных, написать или позвонить мне 0677104245, 066 5826709. Я не могу это так оставить!
А вы, мрази, которые это делают, знайте: вам не избежать наказания!
Елена Омельченко
Источник:

Сергей Тыхенко: Куда же идут наши деньги!

Все чаще и все большее количество людей задаются этим вопросом. И это, как я считаю, хорошо и правильно. Только небезразличные люди «крутят» наш земной шар.Поэтому о бюджете. Бюджете нашего города.
Обрисую схематично «Доходы/расходы», цифры округляю.
Информация на 2017 год.
ДОХОДЫ
Составляют почти 930 млн. грн на 2017год.
Источники пополнения:
Собственные доходы -427 млн грн
Внешние (субвенции и дотации) – 503 млн грн.
Основные источники наших доходов:
Налог на доходы физ. лиц – почти 64%
Плата за землю - 18%
Единый налог – почти 9%
Акцизный налог - почти 7%
Налог на недвижимость – 1,2% и другие.
Картина достаточно неплохая. Поступление в местный бюджет вышеуказанных налогов – и есть результат бюджетной децентрализации.
Переходим к РАСХОДАМ
Значительная составляющая расходов СОЦИАЛЬНЫЕ ВЫПЛАТЫ ( т.е. пособия).
Больше половины суммы доходов из внешних источников (прибл. 60%) уходит на социальные выплаты по всевозможным видам пособий. Около 310 млн грн.
Осталось 930-310 = 620 млн грн
Самая большая статья расходов – это зарплаты и содержание работников бюджетной сферы: чиновников, учителей, врачей, работников культуры, тренеров и т.д.
Около 460 млн грн. Внимание! 75% (Семьдесят пять!!!)
Осталось 620-460 = 160 млн грн
Хочу выделить также сумму компенсации перевозчикам за «льготников».
Это около 5 млн грн.
Итак, имеем в реальном распоряжении из почти миллиарда грн всего 155 млн грн.
67 млн грн пойдут на текущие и капитальные расходы соц. сферы ( ремонт и закупки для школ, садиков, больниц ,библиотек ,культурных и спортивных объектов).
Бюджет УЖКХ составляет 88 млн грн.
Из них,
Программы финансирования КП Горавтодор-1 и КП МЖТИ – почти 9 млн грн;
Оплата электроэнергии по уличному освещению – 5,5 млн грн;
Ремонты сетей уличного освещения -3,6 млн грн;
Планируем ремонт жилфонда на 13,2 млн грн;
Планируем ремонт дорог на 40 млн.
Остаток на разные другие виды работ.
Вот такая картина.
Кажется, немало. Дорог на 40 млн!
Только 1 м кв дороги при текущем ремонте стоит 300-320 грн,а капитальный – 1000-1200 грн.
А 1 кв.м. кровли стоит 300-310 грн.
Проинвентаризировано 198 км,а всего в городе 440 км дорог из которых 90% исчерпали свой ресурс.
И 850 многоэтажных жилых домов, которые требуют ремонта
А делать нужно ВСЕ и одновременно:
и дороги, и тротуары, и кровли, и водопровод, и стадион, и парки и т.д, и т.д., и т.д. что и подтверждают комментарии никопольчан в Фейсбуке.
Мой пост ни к чему не обязывает и не призывает. Просто информация для интересующихся.